سه شنبه, 10 فروردين 1395 ساعت 04:30

سمینار مدیریت کسب و کار

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

IMG 0192

به : مديران شركتها، توليد كنندگان، فروشگاه‌ها و غيره
موضوع : مشاوره مديريت توسعه تجاري و طراحي خط عمليات بازاريابى

حرفه‌اي بيانديشيم ...

بازار آينده، بازار نوآوران و نوآفرينان است، زيرا هر اندازه رقابت بيشتر مي‌شود و تكنولوژي پيشرفت مي‌كند و اقتصاد و بازار، جهاني مي‌گردد. انتظارات و نيازهاى خريداران بازار آينده، بازار نوآوران و نوآفرينان است دگرگون مي‌شود و ديگر نمي‌توان با «آنچه موجود است» پاسخي براي «آنچه مطلوب است» يافت. بازاريابي نوين نيازمند كسي است كه حرفه‌اي بيانديشد، ببيند، بگويد، عمل كند و رشد كند. بايد با مديريت دقيق پاسخگوي نيازها، خواسته‌ها و انتظارات خريداران و مشتريان باشيم.

bojnord 1به بازار رساندن يك موضوع، خط عملياتي مخصوصي را مي‌طلبد. نياز به يك بازارياب يا بهتر و جامع‌تر بيان شود نياز به يك «هنرمند» مي‌باشد. تا با شناخت دقيق خود به تمام پارامترهاي محيط بازاريابي، آميخته‌هاي مهم و استراتژي آن در يك برنامه‌ريزي تعيين شده با كمترين هزينه و بيشترين بازده، اين سلسله عمليات را هماهنگ، منسجم و هم جهت با هدف مشخص شده باعث تسهيل در كار شده و سود مورد انتظار درخواست كننده را تامين نمايد.
بازاريابي نوين نيازمند كسي است كه حرفه‌اي بيانديشد از طرفي براي يك مدير با تجربه كه بخواهد صددرصد كارمندانش براي او عاشقانه كار بكنند و همينطور از خود نام نيك برجاي بگذارد، به زندگي شخصي‌شان اهميت مي‎دهد. كه آنها تسلط بر امور زندگي داشته باشند و با انگيزه و اعتماد به نفس بسيار عالي زندگي بكنند . استرس و بحرانهاي روحي آنها كاهش پيدا كند و زندگياي همراه با آرامش و عشق واقعي، شاداب، با طراوت، پر انرژي و در كل يك كانون گرم و دلپذير براي خود داشته باشند. اشاره مي‎كنم كه بازتاب اين دوباره بر مي‎گردد به دلسوز بودن در محل كار. بايد چاره اي اساسي انديشيد كه بصورت مقطعي نباشد.
اينجانب از سال 1370 پژوهش بازاريابي را شروع كردم. با نگرشها و ايده‌ها آشنا شده و چهار سال به غربال كردن پرداختم. فكر مي‌كنم بدانم كه از چه ابزاري براي رساندن اين پيام بايد استفاده كرد. خدماتي كه در اين زمينه مي‌توانم انجام دهم بدين ترتيب مي‌باشد:

برنامه‌ریزی مدیریت ذهن
مهندسی و مدیریت فروش
مشاوره و آموزش کارمندان
مشاوره و اجرای امور تبلیغات
طراحی خط عملیات بازاریابی

- ارائه خط عمليات مديريت بازاريابي بطور كلي همراه با شاخصهاي مربوطه
- مشاور و مجري امور تبليغات مربوطه در امور بازاريابي
- آموزش زمينه‌هاي كاربردي فن فروش از ديد روانشناسي
- آموزش براي كارمندان جهت بهينه ساختن و بهره‌وري در امور كارها و پرورش مهارتها
- آمادگی كارمندان جهت شرايط سخت و پر استرس
- مشاوره در طرحهاي پژوهشي و كاربردي و سرعت بخشيدن در امور كارها
- بررسي بودجه مناسب و بهينه تبليغات براي افزايش فروش
- ارائه مناسب‌ترين شيوه تبليغات و ميزان اثر بخشي آن
- بررسي علمي نحوه تبليغات شركت در مقايسه با ساير رقبا
- ارائه مناسب‌ترين تركيب استفاده از رسانه‌ها براي تبليغ

ساختار عملكرد
hoshmandنيروى ماهر، كاردان و خبره + عمل كردن طبق اصول علمى بازاريابى + پژوهش و بررسى دقيق + اعتماد بنفس + مهارت و شناخت به رموز و فنون عملكرد انسان + برنامه ريزى منسجم + توكل به خالق هستى در نتيجه : آرامش خيال، فروش منظم، رضايت مشترى، افزايش سود، كاهش هزينه، باقى ماندن در بازار و در كل پيروزى براى شما. بايد محصول و يا خدمات شما بسيار راحت و مناسب با شرايط مطلوب بدست متقاضى برسد تا نه تنها فروش انجام پذيرد، بلكه نام شما بلند آوازه زنده بماند. من هيچ چيز را به شانس واگذار نمي‌كنم و معتقدم كه غير ممكن وجود ندارد . شما حركتي را انجام مي‌دهيد؛ پس بايد پيروز شويد. من راز آنرا مي‌دانم.
برنامه‌ريزي و مراحل انجام كار
seminar 0123شما تا به حال عملكردي را داشتيد و در اين هنگام تصميم گرفتيد به كارتان توسعه و رونقي بدهيد كه من در اينجا به آن نقطه ايده‌آل مي‌گوييم. در نتيجه بديهي است كه بايد تحقيقات و بررسي‌هاي مقدماتي و ارزيابي در خصوص تعيين خط مشي و سياست كلي كار صورت گيرد. اين امر به سه بخش تقسيم مي‌شود:
بخش اول: تهيه گزارش از وضعيت شما از گذشته تا به حال مشخص مي‌شود. اين منحني عملكرد روند اقتصادي را در طول زماني تا به حال را نشان مي‌دهد .
بخش دوم: تحقيقات عملياتي انجام مي‌گيرد تا موانعي كه براي رسيدن به نقطه ايده‌آل وجود دارد از ميان برداشته شود .
حال در بخش سوم تعيين خط مشي و سياست كلي كار دقيقا مشخص مي‌شود تا خط عملياتي با كمترين هزينه و درصد خطا راه را براي رسيدن به نقطه ايده‌آل باز كند .
مهمترين نقطه ضعفي كه در فعاليتها به چشم مي‌خورد ( با توجه به پتانسيل و ظرفيت توان انجام كارها ) ، در عدم ريسك پذيري و نداشتن يك برنامه مرتبط خط عمليات بازاريابي حرفه‌اي كه اصول بازاريابي نوين را به عمل در آورد‌، مي‌باشد . در صورت توجه به اين دو نكته مهم باز هم در اين راستا نارسايي وجود دارد و آن ديد روانشناختي و بسيار مهمتر فرا روانشناسي است. حال مديريت توسعه تجاري شما همراه با تعيين خط عمليات بازاريابي را به صورت پروژه‌اي مي‌توانم به عهده بگيرم.
براى گره گشايى، راه حلهاى عملى و انديشه‌اى كارساز و راه گشا خواهيم داشت كه بي شك اجراى آنها در صورت موجود بودن بستر اجرايى و كارى بر توانمندى هر چه بيشتر اين شركت خواهد افزود. لذا با تقسيم بندى اهداف كوتاه يا دراز مدت با هم صميمانه شروع مي‌كنيم و بر اين مهم متذكر مي‌شوم كه با همفكرى، همدلى، هم گامى، تحمل هم و واقع گرايى اقدامات مشترك را به سرانجامى نيكو به لطف الهى و همت خود برسانيم . چنانچه مايل هستيد با من تماس بگيريد . از توجه شما سپاسگزارم

خواندن 863 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 07 دی 1395 ساعت 10:38
محتوای بیشتر در این بخش: « دفتر مطالعات بازرگانی
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

گسترش سطح کسب و کار مشاغل طرف قرارداد، با ارائه‌ی خدمات آموزشی، مشاوره و پژوهش بازارایابی

نگارنامه

Top