شرایط و مقررات کاریابی

شما می توانید با عضویت در سایت بازاریابی از بانک اطلاعات مشاغل ایران از خدمات ذیل استفاده نمایید:
1 – با عضویت شما در سایت بازاریابی، اطلاعات شما دراختیار کلیه کارفرمایان در بخشهای مختلف اقتصادی ( دولتی ، خصوصی و تعاونی ) که از امکانات این سایت جهت استخدام نیرو و طرح‌های خود استفاده می کنند قرار خواهد گرفت و شما شانس بیشتری برای دستیابی به شغل مورد نظر خود خواهید داشت.
2 - شما قادر خواهید بود تا رزومه مناسب و مطابق با استانداردهای موجود برای خود آماده نمایید و با ساده‌ترین شکل برای کارفرمایانی که خود مایل هستید آن را ارسال دارید.
3 - شما قادر خواهید بود از امکانات خبرنامه الکترونیک جهت کسب خبرهای لازم استخدامی با امتیازات ویژه استفاده نمایید.
4 – بانک اطلاعات ما برنامه‌های جامعی را برای ارائه خدمات به شما تدارک دیده است که تنها شرط آن عضویت در سایت است.
اطلاعات شما پس از تایید از سمت گروه مشاغل سایت بازاریابی در بانک اطلاعات مشاغل ثبت و به شما اعلام خواهد شد.
اکنون که با خدمات این سایت آشنا شده‌اید خواهشمند است درصورت تمایل به عضویت شرایط ذیل را مطالعه فرمایید:
الف - گروه مشاغل سایت بازاریابی با دریافت اطلاعات مربوط به شما مجاز خواهد بود آنها را دراختیار کلیه کارجویان و کارفرمایانی که در بخش مدیریت مربوطه نام نویسی کردند و دارای فعالیت قانونی هستند و فعالیت آنها با ضوابط این شبکه انطباق دارد قراردهد. به هر حال خواهش می‌کنم خودتان کمال دقت را بفرمایید.
پ - گروه مشاغل سایت بازاریابی هیچگونه مسئولیتی درمورد توافقهای ما بین کافرمایان و کارجویان در مواردی ازجمله مراحل استخدامی، حقوق و مزایا و تعهدات طرفین ندارد.
پ - ارائه خدمات گروه مشاغل سایت بازاریابی کاملا رایگان است و هیچ کارفرمایی تحت عناوین مختلف نباید از کارجویان درخواست واریز وجه جهت استخدام نماید، از کارجویان گرامی درخواست می‌شود خودشان مواظب اینگونه تخلفات باشند.
ت – کارجویان و کارفرمایان شایسته است در ارائه مشخصات خود نهایت صداقت و امانت را رعایت نمایند. درصورتی که خلاف این مساله ثابت گردد. مسئولیت آن به عهده خودشان بوده و خود پاسخگوی عواقب ناشی از آن در مراجع ذیصلاح قانونی خواهند بود.
ح - وب سایت بازاریابی یک سایت و پایگاه اینترنتی است که در بخش کاریابی تنها به فعالیت در خصوص اطلاع رسانی نیازمندیهای شغلی کشور و خدمات مرتبط با کاریابی به دو گروه کارجویان و کارفرمایان می پردازد و تنها آگهی‌ها و مطالبی با این مضمون را مورد پذیرش و درج قرار می دهد .
خ - مسئولیت کامل درج مطالب مغایر با قانون با شخص آگهی دهنده می باشد و سایت اینترنتی بازاریابی در این خصوص هیچ مسئولیتی ندارد.
تبصره – مقصود از مطالب مغایر با قانون، مواردی است که در قانون مجازات اسلامی، قانون حمایت ازحقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای - مصوب 1379 و قانون جرایم رایانه ای ، جرم شناخته شده است.
د - در صورت مشاهده مطالب مغایر با قانون از سوی آگهی دهندگان ، سایت بازاریابی ضمن اخطار به آگهی دهنده از ادامه انتشار آگهی یا مطلب در سایت جلوگیری می‌نماید. لازم به ذکر است که در صورت درخواست مقامات ذیربط، بازاریابی موظف است که ایمیل و مشخصات کاربر خاطی را جهت ردیابی در اختیار مقامات مذکور قرار دهد.
ذ - اطلاعات تماس کارفرمایان شامل تلفن، پست الکترونیک و فکس آنان بر روی سایت درج شده و برای مقاصد کاریابی در اختیار عموم کارجویان و بازدید کنندگان سایت قرار می گیرد. عضویت در سایت بازاریابی به معنای قبول شرایط و مقررات ذکر شده در وب سایت می باشد.

گسترش سطح کسب و کار مشاغل طرف قرارداد، با ارائه‌ی خدمات آموزشی، مشاوره و پژوهش بازارایابی

نگارنامه

Top