نیک اندیشان داده‌های پایدار

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت مهندسی نیک اندیشان داده های پایدار ( NADP ) با اخذ مجوز فعالیت از نظام صنفی رایانه ای کشور و با هدف ارائه خدمات مهندسی به صنعت اطلاعات و ارتباطات کشور توسط گروهی از متخصصین با پشتوانه نزدیک به دو دهه تجربه و حضور در صنعت IT تأسیس گردیده است .


نیک اندیشان با متمرکز کردن تمامی توان خود در زمینه ارائه خدمات فروش و پس از فروش تجهیزات کامپیوتری و الکترونیکی و مخابراتی اعم از : سرورها و تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات ( Supremicro , HP ) تجهیزات فعال شبکه ( TP-Link , D-Link , Linksys , Mikrotik , Cisco ) ماشینهای اداری و مواد مصرفی Samsung , Toshiba , Panasonic , Sharp , Canon , Epson , HP تعمیر و نگهداری و پشتیبانی فنی شبکه های کامپیوتری و دستگاههای جانبی آماده همکاری با شما سروران گرامی خواهد بود


داستان همه کارآفرینان معمولا از یک جمله آغاز می‌شود: من ایده‌ای دارم. این جمله گرچه آغازی برای داستان صدها کارآفرینی موفق و هزاران کارآفرینی ناموفق بوده است ولی، خود پایان ساعت‌ها و روزها و هفته‌ها و گاه سال‌ها کلنجار رفتن وتلاش فرد است که معمولا سخنی از آن به میان نمی‌آید. ولی واقعا چگونه می‌توان یک ایده کسب و کار جدید خلق کرد؟

چرا ما

شرکت ...................

بايد پذيرفت و باور داشت كه اين گوهر نفيس و گرانبها در وجود همه ما از ابتداي خلقت تعبيه گرديده، زيرا خداوند ما را نمايندگان خود در روي زمين ناميده است. اين فلسفه و اين ايمان، منشأ بيداري انديشه، فكر و پيدايش خلاقيت است.

شناسه شرکت ........

تفكر و انديشه همراه با عبادت و ذكر، سبب آرامش قلب و گشايش دريچه هاي ايده ها و تخيلات انساني است. چيزي كه بزرگان و انديشمندان نابغه اسلامي در زندگي خود بسيار بدان پرداخته اند و براي خلاقيت و نوآوري مي توان از آن بهره جست.

پیام شرکت ......

اگر چنين است، زمان برنامه ريزي است، زمان ايجاد تصوير ذهني سالمي است كه اساس زندگي خلاق است، زمان شروع و شروع، هرگز دير نيست.

دعوت از شما بازدید کننده گرامی

داستان همه کارآفرینان معمولا از یک جمله آغاز می‌شود: من ایده‌ای دارم. این جمله گرچه آغازی برای داستان صدها کارآفرینی موفق و هزاران کارآفرینی ناموفق بوده است ولی، خود پایان ساعت‌ها و روزها و هفته‌ها و گاه سال‌ها کلنجار رفتن وتلاش فرد است

گواهینامه VB211

فنی60%
گارانتی40%
مشتری مداری20%
قیمت گذاری60%
روش فروش80%

اطلاعات تکميلي

  • نام شرکت: نیک اندیشان داده‌های پایدار
  • نوع فعالیت: نصب و راه اندازی تجهیزات رایانه‌ای
  • مدیر: مسعود پور امینی
  • استان/شهر: تهران/تهران
  • نشانی: سهروردی شمالی کوچه تهمتن شماره 8 طبقه 5 واحد 20
  • تلفن: 021-88744002
  • نشانی وب سایت: www.nadp-co.com
خواندن 2890 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 21 دی 1395 ساعت 16:47
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

گسترش سطح کسب و کار مشاغل طرف قرارداد، با ارائه‌ی خدمات آموزشی، مشاوره و پژوهش بازارایابی

نگارنامه

Top