به وب سایت ما خوش آمدید

در مهرماه سال 1370 با توجه به علاقه و مهارتی که در زمینه بازاریابی داشتم تصمیم گرفتم که برنامه ویژه‌ای در این امر راه اندازی کنم. تلاش من از ابتدا این بوده است که نه تنها فنون بازاریابی را لحاظ کنم بلکه روانشناسی بازاریابی را هم مد نظر داشته باشم. اینک تجربیات خود را در زمینه برنامه‌ریزی تعیین خط عملیات بازاریابی در اختیار عزیزان قرار می‌دهم. با محوریت قراردادن چهار حوزه‌ی کاری آموزش، مشاوره، پژوهش و مدیریت در زمینه تبلیغات و بازاریابی آغاز می‌کنیم.

گسترش سطح کسب و کار مشاغل طرف قرارداد، با ارائه‌ی خدمات آموزشی، مشاوره و پژوهش بازارایابی، به نحوی که بتوانیم ارزش مطلوبتری را به مشتریان ارائه دهیم و در راستای رسیدن به اهداف فوق در فضای رقابتی موفق باشیم.
ما بین مردم و فعالیت شما ارتباط ایجاد می‌کنیم، اندیشه کاری شما را به زندگی می آوریم و بدون مزاحمت در زندگی عادی مخاطبان، تجربه ای مفرح و به یاد ماندنی را در عمق خاطره آنان ایجاد می کنیم تا آماده اقدام به نفع برند شما باشند. ما به تجربه اعتقاد داریم تجربه‌ای که حاصل یک ارتباط دو طرفه، مثبت، بدون دخالت و مزاحمت در زندگی عادی مخاطب و البته با درگیر کردن بیشترین ابزارهای تجربه یعنی 5 حس بینائی، شنوائی، چشائی، بویائی و لامسه، باشد. مدیر ارشد کسب و کار - ستایش زعفرانی

ارزشهای ما
  • مدیریت دقیق
  • مهارت در فروش
  • نگاه جامع
  • راستگویی
  • برنامه‌ریزی

همکاران

تلاش کردیم بهترینها را انتخاب کنیم. علاقمندان میتوانند به ما بپیوندند

از اینکه با شما هستیم خوشحالم

گسترش سطح کسب و کار مشاغل طرف قرارداد، با ارائه‌ی خدمات آموزشی، مشاوره و پژوهش بازارایابی

نگارنامه

Top