مشاوره کاریابی مشاغل آموزش کارمندان

فهرست مطالب

وقتی به اطراف خود نگاه می‌کنیم، به جامعه، دوستان و خانواده، افرادی را می‌بینیم که سال‌ها کار کرده‌اند و همیشه در آرزوی رسیدن به شرایط ایده‌ال خود بوده‌اند اما هرگز این اتفاق رخ نداده. بسیاری از افراد در تمام دنیا این‌طور فکر می‌کنند که باید کار کنند تا زندگی را بگذرانند اما آگاه نیستند که کاری که با ویژگی‌های شخصی آنها هماهنگ نباشد نه تنها باعث پیشرفت نمی‌شود که باعث فرسوده شدن می‌شود.
کاریابی وب سایت بازاریابیفرقی نمی‌کند که شما در ابتدای مسیر کاری خود باشید، یا در میانه. به‌عنوان یک متخصص مستقل کار کنید، کارآفرین باشید یا در استخدام سازمانی خاص. در هر نقطه‌ای، شرایط مناسب شغل و کسب و کار می‌تواند زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد. در صورتی‌که شرایط کاری مطلوبی را تجربه نکنید و از مسیر درست شغل خود آگاه نباشید، در طول زندگی دچار سردرگمی می‌شوید و همیشه به موفقیت به‌عنوان امری دست‌نیافتنی نگاه می‌کنید.
مشاوره شغلی به شما کمک می‌کند تا از ویژگی‌ها و توانایی‌های منحصر به‌فرد خود آگاه شده و براساس این شناخت، شغلی مناسب برای خود انتخاب کنید.
میز مدیریت کارفرما میز مدیریت کارجو
دانشجویان و تازه‌ فارغ‌التحصیلان: بسیاری از دانشجویان و افرادی که تازه فارغ‌التحصیل می‌شوند، شناختی از محیط کار ندارند و همین عدم شناخت باعث می‌شود تا با سردرگمی شغلی را بپذیرند که ممکن است مناسب آنها نباشد. این سردرگمی و ورود به شغلی ناشناخته باعث می‌شود تا حدود ۵ سال ابتدای کار صرف شناخت محیط کار شود و در همین دوره است که بسیاری از دستیابی به شرایط ایده‌آل خود دلسرد می‌شوند.
تازه‌کارها: هرگز برای شروع دوباره دیر نیست. اگر شغلی دارید که در مورد آن مطمئن نیستید، یا نمی‌دانید که درچه‌کاری می‌توانید بیشتر موفق شوید، مشاوره به شما کمک می‌کند تا مسیر پیش‌رو را شناسایی کنید.
کارشناسان و متخصصان: شما بخشی از راه را طی کرده‌اید و بیش از ۵ سال سابقه کار دارید و در زمینه‌ای خاص تبدیل به متخصص شده‌اید. اما کماکان فکر می‌کنید که می‌توانید پتانسیل‌های بیشتری از خود به اجرا بگذارید و جایگاه کاری خود را بالاتر از آنچه اکنون هستید می‌بینید.مشاوره شغلی به شما کمک می‌کند تا مجموعه توانایی‌ها و تخصص‌ را کنار هم قرار داده و مسیر پیشرفت خود را ترسیم کنید.


قبلی بعدی »

گسترش سطح کسب و کار مشاغل طرف قرارداد، با ارائه‌ی خدمات آموزشی، مشاوره و پژوهش بازارایابی

Top