نقشه ذهنی

چشم انداز ماموریت

مدیریت روانشناسی بازاریابی کسب و کار

مدیریت روانشناسی بازاریابی کسب و کار در مهرماه سال 1370 با توجه به علاقه و مهارتی که در زمینه بازاریابی داشتم آغاز شد و تصمیم گرفتم که برنامه ویژه‌ای در این امر راه اندازی کنم. تلاش من از ابتدا این بوده است که نه تنها فنون بازاریابی را لحاظ کنم بلکه روانشناسی بازاریابی را هم مد نظر داشته باشم.

اینک تجربیات خود را در زمینه طراحی و برنامه‌ریزی کسب و کار تعیین خط عملیات بازاریابی در اختیار عزیزان قرار می‌دهم. با محوریت قراردادن چهار حوزه‌ی کاری آموزش، مشاوره، پژوهش و مدیریت در زمینه تبلیغات و بازاریابی آغاز می‌کنیم. گسترش سطح کسب و کار مشاغل طرف قرارداد، با ارائه‌ی خدمات آموزشی، مشاوره و پژوهش بازاریابی، به نحوی که بتوانیم ارزش مطلوبتری را به مشتریان ارائه دهیم و در راستای رسیدن به اهداف فوق در فضای رقابتی موفق باشیم.

28سال تجربه
776رضایت مشتری
782پایان طرحها
مجموعه گردشگری در حال ساخت 23%
طرح کشاورزی 12%
چهار طرح کسب و کار 37%
مدیریت روانشناسی بازاریابی کسب و کار
سرمایه‌گذاری

استراتژی‌های مدیریت

ما بین مردم و فعالیت شما ارتباط ایجاد می‌کنیم، تا آماده اقدام به نفع برند شما باشند.

جهت مدیریت روانشناسی بازاریابی کسب و کار، اندیشه کاری شما را به زندگی می آوریم و بدون مزاحمت در زندگی عادی مخاطبان، تجربه ای مفرح و به یاد ماندنی را در عمق خاطره آنان ایجاد می کنیم. به تجربه اعتقاد داریم تجربه‌ای که حاصل یک ارتباط دو طرفه، مثبت، بدون دخالت و مزاحمت در زندگی عادی مخاطب و البته با درگیر کردن بیشترین ابزارهای تجربه یعنی 5 حس بینائی، شنوائی، چشائی، بویائی و لامسه، باشد.

“سرمایه‌گذاری نیاز به آموزش، قوانین، مفاهیم و نکات بسیار زیادی دارد. تا سرمایه‌تان را به خطر نیاندازید.

زمان، مکان، سرمایه از شما….همیاری از ما”

حسن نصیری
حسن نصیری
مشاور سرمایه‌گذاری

“دو گروه آدم وجود دارند که به شما خواهند گفت که شما نمی‌توانید در این دنیا تغییری ایجاد کنید: کسانی که می‌ترسند امتحان کنند و آنهایی که می‌ترسند از تو پیروی کنند ، موفق خواهند شد.”

داوود نصیری
داوود نصیری
پژوهشگر خودشناسی