بازار آینده

بازار نوآوران بازار آینده


بازار آینده بازار نوآوران

پس حرفه‌ای بیاندیشیم … بازار آینده بازار نوآوران و نوآفرینان است. زیرا هر اندازه رقابت بیشتر می‌شود و تکنولوژی پیشرفت می‌کند و اقتصاد و بازار، جهانی می‌گردد. انتظارات و نیازهاى خریداران بازار آینده بازار نوآوران و نوآفرینان است. دگرگون می‌شود و دیگر نمی‌توان با «آنچه موجود است» پاسخی برای «آنچه مطلوب است» یافت. بازاریابی نوین نیازمند کسی است که حرفه‌ای بیاندیشد، ببیند، بگوید، عمل کند و رشد کند. باید با مدیریت دقیق پاسخگوی نیازها، خواسته‌ها و انتظارات خریداران و مشتریان باشیم.

بازار آینده بازار نوآوران و نوآفرینان است.

به بازار رساندن یک موضوع، خط عملیاتی مخصوصی را می‌طلبد. نیاز به یک بازاریاب یا بهتر و جامع‌تر بیان شود نیاز به یک «هنرمند» می‌باشد. تا با شناخت دقیق خود به تمام پارامترهای محیط بازاریابی، آمیخته‌های مهم و استراتژی آن در یک برنامه‌ریزی تعیین شده با کمترین هزینه و بیشترین بازده، این سلسله عملیات را هماهنگ، منسجم و هم جهت با هدف مشخص شده باعث تسهیل در کار شده و سود مورد انتظار درخواست کننده را تامین نماید.
بازاریابی نوین نیازمند کسی است که حرفه‌ای بیاندیشد از طرفی برای یک مدیر با تجربه که بخواهد در بازار آینده بازار نوآوران صددرصد کارمندانش برای او عاشقانه کار بکنند؛ و همینطور از خود نام نیک برجای بگذارد، به زندگی شخصی‌شان اهمیت می‎دهد. که آنها تسلط بر امور زندگی داشته باشند و با انگیزه و اعتماد به نفس بسیار عالی زندگی بکنند . استرس و بحرانهای روحی آنها کاهش پیدا کند. و زندگیای همراه با آرامش و عشق واقعی، شاداب، با طراوت، پر انرژی و در کل یک کانون گرم و دلپذیر برای خود داشته باشند. اشاره می‎کنم که بازتاب این دوباره بر می‎گردد. به دلسوز بودن در محل کار. باید چاره ای اساسی اندیشید که بصورت مقطعی نباشد.
اینجانب از سال 1370 پژوهش بازاریابی را شروع کردم. با نگرشها و ایده‌ها آشنا شده و چهار سال به غربال کردن پرداختم. فکر می‌کنم بدانم که از چه ابزاری برای رساندن پیام بازار آینده بازار نوآوران باید استفاده کرد. خدماتی که در این زمینه می‌توانم انجام دهم بدین ترتیب می‌باشد:

 • برنامه‌ریزی مدیریت ذهن
 • مهندسی و مدیریت فروش
 • مشاوره و اجرای امور تبلیغات
 • طراحی خط عملیات بازاریابی بطور کلی همراه با شاخصهای مربوطه
 • مشاور و مجری امور تبلیغات مربوطه در امور بازاریابی
 • آموزش زمینه‌های کاربردی فن فروش از دید روانشناسی
 • آموزش برای کارمندان جهت بهینه ساختن و بهره‌وری در امور کارها و پرورش مهارتها
 • آمادگی کارمندان جهت شرایط سخت و پر استرس
 • مشاوره در طرحهای پژوهشی و کاربردی و سرعت بخشیدن در امور کارها
 • بررسی بودجه مناسب و بهینه تبلیغات برای افزایش فروش
 • ارائه مناسب‌ترین شیوه تبلیغات و میزان اثر بخشی آن
 • بررسی علمی نحوه تبلیغات شرکت در مقایسه با سایر رقبا
 • ارائه مناسب‌ترین ترکیب استفاده از رسانه‌ها برای تبلیغ

ساختار عملکرد

نیروى ماهر، کاردان و خبره + عمل کردن طبق اصول علمى بازاریابى + پژوهش و بررسى دقیق + اعتماد بنفس + مهارت و شناخت به رموز و فنون عملکرد انسان + برنامه ریزى منسجم + توکل به خالق هستى در نتیجه:

آرامش خیال، فروش منظم، رضایت مشترى، افزایش سود، کاهش هزینه، باقى ماندن در بازار و در کل پیروزى براى شما. باید محصول و یا خدمات شما بسیار راحت و مناسب با شرایط مطلوب بدست متقاضى برسد. تا نه تنها فروش انجام پذیرد، بلکه نام شما بلند آوازه زنده بماند. من هیچ چیز را به شانس واگذار نمی‌کنم و معتقدم که غیر ممکن وجود ندارد . شما حرکتی را انجام می‌دهید؛ پس باید پیروز شوید. من راز آنرا در بازار آینده بازار نوآوران می‌دانم.

برنامه‌ریزی و مراحل انجام کار

شما تا به حال عملکردی را داشتید و در این هنگام تصمیم گرفتید به کارتان توسعه و رونقی بدهید که من در اینجا به آن نقطه ایده‌آل می‌گوییم. در نتیجه بدیهی است که باید تحقیقات و بررسی‌های مقدماتی و ارزیابی در خصوص تعیین خط مشی و سیاست کلی کار صورت گیرد. این امر به سه بخش تقسیم می‌شود:
بخش اول: تهیه گزارش از وضعیت شما از گذشته تا به حال مشخص می‌شود. این منحنی عملکرد روند اقتصادی را در طول زمانی تا به حال را نشان می‌دهد .
بخش دوم: تحقیقات عملیاتی انجام می‌گیرد تا موانعی که برای رسیدن به نقطه ایده‌آل وجود دارد از میان برداشته شود .
حال در بخش سوم تعیین خط مشی و سیاست کلی کار دقیقا مشخص می‌شود تا خط عملیاتی با کمترین هزینه و درصد خطا راه را برای رسیدن به نقطه ایده‌آل باز کند .
مهمترین نقطه ضعفی که در فعالیتها به چشم می‌خورد ( با توجه به پتانسیل و ظرفیت توان انجام کارها ) ، در عدم ریسک پذیری و نداشتن یک برنامه مرتبط خط عملیات بازاریابی حرفه‌ای که اصول بازاریابی نوین را به عمل در آورد‌، می‌باشد . در صورت توجه به این دو نکته مهم باز هم در این راستا نارسایی وجود دارد و آن دید روانشناختی و بسیار مهمتر فرا روانشناسی است. حال مدیریت توسعه تجاری شما همراه با تعیین خط عملیات بازاریابی را به صورت پروژه‌ای می‌توانم به عهده بگیرم.
براى گره گشایى، راه حلهاى عملى و اندیشه‌اى کارساز و راه گشا در امر بازار آینده بازار نوآوران خواهیم داشت که بی شک اجراى آنها در صورت موجود بودن بستر اجرایى و کارى بر توانمندى هر چه بیشتر این شرکت خواهد افزود. لذا با تقسیم بندى اهداف کوتاه یا دراز مدت با هم صمیمانه شروع می‌کنیم و بر این مهم متذکر می‌شوم که با همفکرى، همدلى، هم گامى، تحمل هم و واقع گرایى اقدامات مشترک را به سرانجامى نیکو به لطف الهى و همت خود برسانیم . چنانچه مایل هستید با من تماس بگیرید . از توجه شما سپاسگزارم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید